Zakład Pogrzebowy "Samson' w Złotoryi, Usługi Pogrzebowe, Międzynarodowy Transport zwłok - Lwówek Śląski

Kwiaciarnia

Kwiaciarnia SAMSON

 

Równolegle do działalności pogrzebowej prowadzimy przy ul. Cmentarnej 4 w Złotoryi własną kwiaciarnię. Dzięki temu mogą Państwo budować swoje zaufanie do naszej firmy na podstawie drobnych usług i towarów jakie oferujemy w Kwiaciarni SAMSON.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży kwiaty żywe i sztuczne, znicze i wkłady, okolicznościowe i wieńce. Realizujemy zamówienia telefoniczne (tel. 76 745 70 70 lub 698 299 399). Jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty pod wskazany przez Państwa adres z okazji urodzin, imienin, dnia matki 26 maj, walentynek 14 luty, rocznicy ślubu itp.

Możemy zaproponować Państwu wykonanie dekoracji Kościoła w dniu ślubu, sali weselnej, samochodu do ślubu () a także wiązanki ślubnej. W naszej kadrze znajdują się pracownicy z bogatym i udokumentowanym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Wykonujemy i służymy profesjonalnym doradztwem przy realizacji wieńców pogrzebowych. Możemy wykonać wieniec po zamówieniu telefonicznym i dostarczyć go na uroczystość pogrzebową w Państwa imieniu.

W każdej chwili mogą Państwo złożyć zamówienie florystyczne na usługę która polega na wykonaniu dekoracji grobu. Jesteśmy w stanie zaproponować lub wykonać opisaną przez Państwa dekoracje.

Nie każdy z nas jest w stanie z okazji Święta Wszystkich Świętych odwiedzić i posprzątać groby wszystkich zmarłych bliskich, dlatego mogą Państwo zlecić tą usługę Kwiaciarni SAMSON. Usługę możemy wykonać jednorazowo lub w ramach umowy w określonych terminach. W ramach usługi jesteśmy w stanie wykonać () sprzątanie najbliższej okolicy, zagospodarowanie miejsca, wykonanie dekoracji nagrobnej (wiązanka, stroik), zapalenie znicza czy też wymianę wkładów. Szczegóły można ustalić telefonicznie 76 745 70 70 lub 698 299 399, poprzez e-mail: biuro@pogrzeb24.net lub osobiście w siedzibie:

Kwiaciarnia SAMSON

ul. Cmentarna 4

59-500 Złotoryja

lub telefonicznie 76 745 70 70 lub 698 299 399

Przed i po usłudze wykonujemy dokumentacje fotograficzną, którą wyślemy Państwu na podany adres e-mail.

Kwiaciarnia w Złotoryi ZAPRASZA!